Jõulupidu

by

Jõulud on peagi ukse taga ja seda imelist püha tähistame me üheskoos Lundi Eesti Majas suurel eestlaste JÕULUPEOL!

Üritus toimub kahes blokis:

Kell 14.00 on Jõulupeo ametlik avamine ning külla tuleb jõuluvana. Meile esinevad kohalikud eesti lapsed ning neile jagatakse kommipakke. Pidulistele pakutakse piparkooke ja kergemaid snäkke. See jõulupeo osa kestab umbes 2h ja on peamiselt suunatud lastega peredele. Sellegipoolest on KÕIK TERETULNUD! Hetkel loodame, et see osa on osalejatele TASUTA! (Kuid ei ole välistatud väikene osavõtumaks).

NB! Kõigil osalejatel palun osavõtust teada anda hiljemalt 29.novembriks saates email aadressile lundieestimaja@gmail.com. Meili kirjutada palun osalejate täpne arv (ja laste vanus!)!

Umber kell 16.30 algab õhtusöök, kus pakutakse eestipärast jõulusööki ja -jooki. Üheskoos kuulame (ja ehk laulamegi) tuntud eesti jõululaule ja maitseme kodumaist head ja paremat!

See jõulupeo osa on TASULINE, kuid hetkel ei oska korraldajad veel täpset summat öelda (tõenäoliselt ei ületa maksumus 100 seki!), sest hind oleneb osalejate arvust. Koolilastele kindlasti soodustus!

NB!Kes meili saata ei oska, võib ka Facebookis ära märkida, et soovib osaleda üritusel, kuid siis tuleb KOMMENTAARIDESSE lisada millisest osast osa võtad!

SIINKOHAL AGA JULGUSTAN KÕIKI OSA SAAMA TERVEST JÕULUPEOST!

Rohket osavõttu!

Teie,

Lõuna-Rootsi Eesti Maja Ühing


%d bloggers like this: